Super!👌🏻 Paulius puikiai susidorojo su mano sukuriais plaukuose 🫡
Armandas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didžiausia padėka barberiui Romui. Lankiausi šiandien, vyriškam kirpimui ir barzdos formavimui, esu labai patenkintas, sutvarkė nepriekaištingai. Ačiū už malonų priėmimą.