Kirpimą atliko gerai, klausė dėl išsakytų pageidavimų. Liuks 😁
Gabrielius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Barbershop “rūsyje” visad vyrauja labai gera atmosfera, visi darbuotojai draugiški, jie pasirūpina kliento, kad klientui būtų patogu ir nebūtų nemalonios atmosferos.
Deividas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas kaip visada.
Ridas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi patirtis, salono atmosfera išskirtinė, kirpėja išmanė savo darbą, apkirpo puikiai, be jokių nesklandumų, rekomenduoju.
Mantas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tiesiog SUPER !!! Atmosfera ir personalas tiesio nerealūs