Ihoris puikus meistras, ir apkirpo, ir kauke ant veido uzdejo! zodziu super meistras
Evaldas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas Puikiai, sūnus patenkintas tiek kirpimi, tiek bendravimu. Pauliu viską pasakojo sūnui - kodėl kerpa taip, kaip reiktų planuoti kirpimą ateityje ir pan. Tai mano 9 metų vaikinui labai patiko pasijusti tokiu pat svarbiu klientu, kaip ir suaugę.
Jovita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Rytis•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nice place, good haircut would recommend.
Slatra•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai nukirpo sunu, smagu kad viskas lengvai ir profesionaliai