Puikiai, greitai, konkrečiai ir atidžiai nukirpo 5 metų vaikį :)
Giedrius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus kirpėjas (iš Ukrainos), man nemokant ruskių kalbos puikiai susikalbėjome :) ačiū!
Giedrius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Domo kirpimai geriausi👍
Martynas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau trečius metus kerpuosi, asmeniškai - geriausias barbershop'as Kaune. Super atmosfera, profesionalūs barberiai kurie sugeba įgyvendinti net ir abstrakčiai pasakytas idėjas