Labai gera, atpalaiduojanti atmosfera. Tikri profesionalai.
Aš •prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vieta👌🏻
Mintautas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atvykus į barbershopą personalas jus priims šiltai ir maloniai, atmosfera nuostabi, o kirpimas tikrai jūsų nenuvils.
Paslaugą atliko Aivaras
Nedas Kvedaravičius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Simona dėmesinga ir atsakinga. Tikrai sugrįšiu!
Mantas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aptarnavimas profesionalus. Domas atliko puikų kirpimą tiek galvos, tiek barzdos, VERTAS DIDESNIŲ PINIGŲ. Jaukus priėmimas ir atmosfera. Rekomenduosiu draugams, taip pat pasinaudosiu jūsų paslaugomis dar kartą, kai būsiu Kaune.