nors ir pirmą sykį kirpo mane Simona, tačiau apkirpo lyg būtų pažinojusi mano plaukus ilgą laiką, jaučiausi lyg kirptų mane gera draugė. 10/10 😁
Nedas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ihor wonderful worker, great job. Greetings from Mantas ☺️
Mantas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
super . labai patiko !
Edvinas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!
Gabrielis•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pasitiko labai maloniai, kaip visada :) apkirpo greiciau nei tikejaus, kas suzavejo, tik paliko keleta plauku prie ausies, maza klaidele, gal buvo blogesnis apsvietimas..