Man patiko apsikirpimas, nes apkirpo taip, kaip aš noriu, gražiai ir tikrai stilingai. Draugiška atmosfera, galima lengvai pabendrauti su kirpėju bet kokiomis temomis.
Marius•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
Mantas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai, ne pirma karta lankausi, niekada nenuvyle.