Jauki atmosfera, barberiai išmano savo darbą, atsižvelgia į norus. Aptarnavimas nuostabus, o administratorė labai simpatiška 😃
Albertas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
+++
Lukas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Įvardinau, kad tiesiai po plaukų ir barzdos kirpimo eisiu į fotosesiją.
Plaukai - pretenzijų neturiu.
Barzda. Aplink lūpas plaukai iš vis netvarkyti, lipa ant lūpų. Ant kaklo palikti pavieniai styrantys plaukai. Visoj barzdos zonoj palikta styrančių plaukų.
Turėjau derintis su fotografe, jog palauktų, kol sugrįšiu namo ir susitvarkysiu kliurkas.
Kaip asmuo - liuks, malonus, protingas pašnekovas.