Labai patiko visa atmosfera ir atliktas darbas! 100/10
Kristupas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po pirmo apsilankymo supratau, kad čia sugrįšiu dar ne kartą. Aplinka ir atmosfera išskirtinė. Šiandienos Marko darbas paliko tikrai didelį įspūdį. Žmogus malonus bei matosi, kad patinka tai ką jis daro, puikiai išmano darbą bei puikiai pakonsultuoja ties plaukų sritimi. Rekomenduoju!!
Marijus•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Siemet kirpausi paskutini karta pas Edgara, nes isvarau gyventi i Vilniu. Hands down, pats geriausias kirpejas kurio pasiilgsiu sostinej.
Benas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Great barber even greater haircut! Keep on rocking 🦱
Filip•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visalaik atitdžiai gražiai ir ne senoviniu stiliumi.