Markas, jaunas bet išmanantis savo darba, bendraujantis, metai laiko pas ji kerpuosi ir džiaugiuosi, kad mano vaikas Martynas supažindino su juo.
Raimondas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Markas šaunus vyrukas su šauniu charakteriu,labai draugiškai priima,smagiai kalbant laikas praeina greit ir be baimės gali pasitarti su Marku kuris kirpimas tiks,kuris ne,viską labai aiškiai paaiškins ir patars. Apie patį kirpimą,tai tik tik vienas žodis,fantastišką!!! Rezultatas parodo,kad viskas daroma aukštos kokybės ir kruopščiai. Pats pabandyk ir tikrai nepasigailėsi!
Nojus•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, geras salonas, ir puikus kirpejas Markas!