Maloni aplinka, palyginus su kokybe ir profesionaliu aptarnavimu kainos nėra didžiulės, meistras buvo malonus, apkirpo taip gerai kaip net nesitikėjau. 10/10
Karolis•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus meistras!
audrius•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šaunus kirpėjas. Einu jau antrą kartą pas jį ir lieku labai patenkintas. Malonus, tvarkingas, puikiai atlieką darbą.