Antrą kartą pas Karolį ir antrą kartą įšeinu negalvodamas kad ne taip apkirpo. On point viskas super
Dovydas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patys geriausi kirpėjai Kauno mieste. Visada jautiesi savas ir žinai, jog apkirps kaip visada be priekaištų.
Rūsyje dirba savo darbą išmanantys bei amatą gerbiantys žmonės!