Nusivyliau, tik po apsilankymo atidžiau apžiūrėjau rezultatą. Trūksta įgūdžių meistrui su barzdomis, namuose pats turėjau gerokai trumpinti, lyginti ir iš naujo formuoti. Vienas šonas vienaip, kitas kitaip, priekyje per daug nuimta, o po smakru ilgis paliktas...Tiesiog trūkumas elementarių žinių ar neatidumas. Su plaukų kirpimu irgi nekažką. Pirma tokia neigiama patirtis pas barberius. Linkiu tobulėti!
Rokas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super vieta, super kirpimas!
Martynas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki aplinka. Domas nuostabiai atliko darbą. ;)
Jonas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki, maloni ir švelni kirpėja. Labai patenkinti ir rekomenduojame.