Puikus kirpimas, malonus ir profesionalus barberiai
Gabrielius•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, Paulius kaip barberis sparčiai tobulėja, yra dėmesingas, paslaugus,lengvai bendraujantis, išmanantis savo darbą jaunuolis. Pretenzijų atliktai paslaugai neturiu.
JŪRAS•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas priemimas, Rupestingumas ir atidumas mano norams. Domas tobulai apkirpo ir sutvarke barzda.
Aurimas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimui priekaištų neturime, tačiau dėl kažkokių nesklandumų - laukėme valandą:(