Pas Romą lankiausi jau antrą kartą, ir vėl esu labai patenkintas rezultatu, sužadėtinei taip pat labai patinka :) dirbo preciziškai, komunikabilus, labai laisvas. Ateisiu ir trečią kartą :)
Vytautas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionalus, draugiškas, patariantis barberis.
Aldas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paulius ganėtinai greitai tobulėja, įgauną pasitikėjimą savimi , kreipia dėmesį į kliento pastebėjimus. Saunuolis. Nu o salonui reiktu pasistengti rimčiau, kad belaukentys klijentai nejaustu diskonforto!
JŪRAS•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Malonus aptarnavimas, barberis Ihor draugiškai pasidalino patarimais ir savo darbą atliko profesionaliai👍