Plaukų atstatomoji procedūra atlikta be priekaištų
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų procedūros
Laurita•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dažymas visada būna atliktas 👌. Jeigu kažkaip kitaip norisi, Rūta visada ieško išeities.
Paslaugą atliko Rūta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Jurgita•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
ačiū, kaip visada puiku, rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Rūta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Evelina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankymą pas Rūtą pasirinkau pagal atsiliepimus. Kainos ir kokybės santykis tikrai atitinka! Parinko puikią procedūrą pagal plaukų būklę, kirpimas – idealus! Patiko, kad nebuvo kritikos dėl dabartinės plaukų būklės ir nebuvo brukama salono produkcija. Tikrai apsilankysiu dar kartą!