Labai džiaugiuosi apsilankymu pas šią kirpėją! Ji ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir nuoširdžiai pataria, kaip prižiūrėti bei formuoti plaukus. Gavau vertingų patarimų dėl plaukų spalvos ir priežiūros, o kirpimas – tiesiog tobulas! Be to, ji labai maloni, šilta ir profesionali.
Paslaugą atliko Rūta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ugnė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Įsiklauso norų,kruopščiai ir gražiai nudažė
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Lina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas dažymas sruogelėmis, meistrė patyrusi ir išmano savo darbą. Dėkui!
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Greta•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Savo srities profesionalė, kuri įgyvendins Jūsų norus nuoširdžiai patardama!:)
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų stilisto konsultacija
Kristina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistre kuri moka ir zino kaip atlikti savo darba