Rekomenduoju šia meistre, visada išpildo visus prašymus, dažymas ir kirpimas atliktas nepriekaištingai 👍👍👍⚘️🤗
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas
Anastasija•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Užrašiau paauglę sesę - liko labai labai patenkinta! O ir aš nesu mačius jos plaukų taip gerai ir gražiai sutvarkytų, pagal norus. Dabar pas Rūta grįšiu ne tik aš☺️
Paslaugą atliko Rūta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Austėja•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rūta yra puiki savo srities specialistė. Dėkui už puikų kirpimą.
Paslaugą atliko Rūta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Karolina•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rūta labai patyrusi ir kruopšti specialistė. Dažiausi plaukus sudėtinga balayage technika, geresnio rezultato dar nemačiau. Labai rekomenduoju