Labai patiko. Kirpėja patarė dėl tinkamo mano plaukams kirpimo, po kirpimo gražiai sušukavo. Atnaujino išvaizdą 100%. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rūta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kornelija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta meistrės darbu ir išgautu rezultatu, tikra savo srities profesionalė, ačiū.
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Evelina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ejau į saloną nežinodama, ką tiksliai noriu daryti, bet Rūta pakonsultavo, atsižvelgė į mano norus bei pritaikė savo žinias ir rezultatas gavosi NUOSTABUS. Pirmą kartą plaukus dažiau salone ir jeigu kada nors vėl norėsiu nusidažyt juos, tikrai grįšiu čia! 😍
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas
Goda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Rūtai už kirpimą, viskas pavyko taip kaip ir norėjau!