Safyra studio Vilnius

5,0
63 atsiliepimai
Stiklių g. 7, Vilnius, 01131
Atidaryta šiandien : 07:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
63 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Pati geriausia Brigita😘
Pasidariau manikiura pas Brigita, visos kurios pamate daresi foto mano naguciu,nes nori parodyti savo meistresms👍Tai va Brigita yra pati geriausia 😘❤️
Labai puiki specialistė, manikiūras tiesiog nuostabus, man pasisekė, kad ją suradau. 4 savaites gali džiaugtis tobulais nagais
👍❤️
Pati geriausia meistre Brigita😘
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Brigita
Manikiūro ir antakių specialistė
5.0
53 atsiliepimai

Apie

Grožio srityje dirbu jau 8-erius metus, esu aukštos kvalifikacijos nagų priežiūros specialistė. Nagų priežiūros technikų mokiausi iš geriausių Lietuvos bei užsienio dėstytojų, toliau keliu savo kvalifikaciją seminaruose ir konferencijose. Mano didžiausias pasiekimas nagų srityje iškovota 1 vieta 2021 Europos čempionate. Taip pat turiu akreditaciją ir priklausau Tarptautinei antakių meistrų asociacijai Europoje. Savo atliekamoms paslaugoms renkuosi tik patikrintą ir žinomą produkcijos gamintoją, todėl esu užtikrinta jų kokybe, kurią siūlau savo klientams. Mano tikslas - suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, pasiekti geriausių rezultatų atsižvelgiant į kliento norus ir poreikius.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Brigita

Aukštos kvalifikacijos9
Išmanantis darbą6
Profesionalus5
Nojus
Vizažistas

Apie

Instagram: @noahdaskevicius 🇱🇹Mano tikslas yra atrasti kiekvieno kliento vidinio ir išorinio grožio harmoniją subtiliu ir elegantišku makiažo įvaizdžiu. Daugiau nei 3 metų patirtis kino, televizijos projektuose, mados bei asmeninėse fotosesijose, muzikinių klipų filmavimuose, o taip pat individualių klientų makiažo atlikimas paskatino lavintis ne tik vizažo, bet ir stiliaus, mados, meno, istorijos, juvelyrikos, fotografijos srityse. Nuolatos gilinu savo žinias ir mokausi makiažo meno iš garsiausių Lietuvos meistrų. Domiuosi naujausiomis makiažo tendencijomis, technikomis, produktais. Medicinos studijos Vilniaus Universitete leido sužinoti žmogaus organizmo, o svarbiausia, odos subtilybes ir biocheminius procesus, kurie padeda teisingai pasirinkti kosmetiką ir makiažo techniką. 🇬🇧I aim to discover the harmony of each client's inner and outer beauty with a subtle and elegant makeup look. More than 3 years of experience in film, television projects, fashion and personal photoshoots, music video filmings, as well as doing makeup for individual clients encouraged me to not only learn new makeup skills, but also develop in the fields of style, fashion, art, culture, jewelry, and photography. In addition, I constantly deepen my knowledge and learn the art of makeup from the most successful Lithuanian makeup masters. I pay great attention to the latest makeup trends, techniques, and product launches. Besides, Medical studies at Vilnius University allowed me to learn about the subtleties and biochemical processes of the human body, and most importantly, the skin, which help to choose the right cosmetics and make-up techniques.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Safyra studio Vilnius
01131 Stiklių g. 7, Vilnius

Vieta, kurioje visi Jūsų lūkesčiai ir norai yra išgirstami ir įgyvendinami. Čia pajusite senamiesčio dvasią ir atsipalaiduosite jaukioje aplinkoje, kuri alsuoja romantiška Žygimanto Augusto ir Barboros istorija. Geriausias aptarnavimas ir kokybė - čia bus svarbiausi prioritetai.

PirmPirmadienis
07:0020:00
AntAntradienis
07:0020:00
TrečTrečiadienis
07:0020:00
KetvKetvirtadienis
07:0020:00
PenktPenktadienis
07:0020:00
ŠeštŠeštadienis
07:0020:00
SekmSekmadienis
07:0020:00
Šiame salone naudojami produktai
E.Mi Manucure

Grožio salonai netoliese