Neprofesionalus kolektyvas, nagai atrodo prastai. Nusivyliau. Rinkitės kitą saloną.
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Raimonda be galo kruopsti meistre, todel nuolat pas ja lankausi. Tiesa sakant, per daugiau nei desimtmeti nesu buvus pas geresne manikiuro specialiste :) bravo!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Milda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nagai tobuli kaip visada😘
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gintarė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai norėjau palikti gerą atsiliepimą… Ir planavau, iki kol neišėjau į dienos šviesą ir neparodžiau nagų draugėms 😅 Specialistė labai skubėjo, suprantama, tačiau pinigus vis dėlto mokame nemažus. Sumokėjau 30€ už dailę, kurią būtų atlikusi mano 8 metų sesuo🤦🏽♀️ Salone viskas atrodė gražu, tvarkinga, deja, išėjus pasimatė, kaip nelygiai viskas padaryta, o laiko salone gerai įsižiūrėti į “dailę” nebuvo. Labai nusivyliau, norisi slėpti rankas, o teks tokiais nagais visur rodytis bent jau mėnesį.