Likau nepatenkinta nagų priauginimu, nes didžioji dalis nagų nulūžo jau pirmąją savaitę, labiausiai papiktino tai, kad pirmasis nagas nulūžo jau pirmąją dieną po priauginimo. Antrąją savaitę likau tik su 3 sveikais nagais iš 10, todėl mano nuomone, labai prasta medžiagų kokybė. Nerekomenduočiau ir deja, daugiau nebeapsilankysiu čia 🤨😒
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gabrielė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus vakaras pas savo meistre :-)
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Irmante•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didelis aciu, Raimondai, uz kaip visuomet puikiai atlikta procedura!! 🌟Visada labai malonu sugrizti! Ir dar noriu tikrai pagirti salono atmosfera, visada labai jauku ir svaru 🥰
Pedikiūras
Živilė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tobula, ačiū :)**
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Kristina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Džiaugiuosi kiekvieną kartą. Vertinu kruopštų, profesionalų ir greitą darbą 🌸.
Dėkui už kvepiančią dovanėlę 🎁.