Labai džiaugiuosi savo nagais, puikus dizainas, gerokai pataisė kitos meistrės klaidas. Vieną nagą pataisyti pilnai nepavyko, nes nenorėjo dėti per daug produkto, paliko jį estetiškai gražų, o lūžio atveju pasiūlė užlėkti ir pataisyti jį. Labai maloni meistrė, stengėsi, kad man būtų komfortiška ir salono aplinka labai jauki. Norėsiu apsilankyti dar