Procedūra patiko, po jos oda tokia švari ir švelni, o po apsilankymo salone išėjau pailsėjusi ir atsipalaidavusi! Kosmetologė Ieva labai maloni, paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį bei patarė, kokias priemones naudoti toliau.
Ultragarso terapija
Adelė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
.
Ultragarso terapija
Živilė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko
Antakių ir blakstienų procedūros
Ieva•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darausi pedikiura ir manikiura - ko gero geriausias kokybes ir kainos santykis. Meistre Raimonda visad atsizvelgia i pageidavimus, kruopsti.
Pirma karta siame salone pasidariau ir blakstienu priauginima pas Rosita-be priekaistu, kruopsti ir maloni labai.