Gražus ir šiolaikiškas salonas. Meistrė dirbo gerai, kokybiškai. Kirpimas dukros, laukiau jos 50 min - gaila, kad nepasiulė kavos…. Nei man, nei dukrai.
Paslaugą atliko Živilė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eliza•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus, dėmesingas, svetingas, igudęs ir šeip šaunus kirpėjas Linas. Rekomenduojam!
Paslaugą atliko Linas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Par Renata kaip visada puikiai:)
Paslaugą atliko Renata•Moterų plaukų šaknų dažymas
Lina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpta !!!
Paslaugą atliko Renata•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dirba puikus personalas
Paslaugą atliko Renata•Moterų plaukų šaknų dažymas