Likau labai patenkinta tiek spalva, tiek kirpimu. Labai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Renata•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Anna•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai ir gražiai sugrąžino natūralią tamsią spalvą iš buvusių balintų plaukų bei gražiai apkirpo, tai esu labai patenkinta rezultatu. meistrė taip pat labai maloni, kruopšti, išsamiai paaiškino kas buvo daroma plaukams. labai patiko ir rekomenduoju
Paslaugą atliko Greta•Moterų visų plaukų dažymas
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Živilei už kirpimą ir daug naudingų patarimų!
Paslaugą atliko Živilė•Kirpimas ir plaukų priežiūra