Paslaugą atliko Linas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rugilė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Na pirma karta verkiau isejus is kirpyklos. Nesupranto kirpeja nei ko as norejau, nei mano bruozu / kas tinka prie veido formos. Apkirpo kaip “dabar tokie kirpciai madinga”. Tikrai labai liudna. Siaip salonas viskas ok ir Lina maloni buvo, bendraujanti. Bet rezultatas tai prastas. Nesiosiu plaukus susisegus kol ataugs.