Atėjau su paukščių lizdu ant galvos o meistras Linas viską greit sutvarkė ir padarė panašų į žmogų :)
Paslaugą atliko Linas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Reucku•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi plaukų dažymu, kurį atliko Greta. Tik geriausi atsiliepimai! 😊❤️
Paslaugą atliko Greta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Giedrė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Virginija•Veido procedūros
Sese•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta - pats geriausias pasirinkimas, jei norit susitvarkyti antakius: draugiška, atidi, linksma, puikiai išmano savo darbą. Salono kolektyvas labai svetingas. Rekomenduoju!