Puikus salonas, maloni aplinka, šilta atmosfera ir profesionalus bei svetingas aptarnavimas. Meistrė Greta kokybiškai ir itin dėmesingai atlieka savo darbą, pageidaujamus pokyčius aptariame ir jie išpildomi pagal pageidavimą. Visada malonu apsilankyti šiame salone.
Paslaugą atliko Greta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Edita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi pas Renatą reguliariai, nes nuostabi meistrė!
Paslaugą atliko Renata•Moterų plaukų šaknų dažymas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gera meistrė
Paslaugą atliko Greta•Vaikų kirpimas
Violeta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super!!!
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Dainius•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Žygimantas ne tik profesionalus stilistas, turintis gerą akį koks kirpimas žmogui tinka, bet ir puikus žmogus pašnekesiams, šiltas, draugiškas, atviras. Nei vieno blogo žodžio negalėčiau pasakyti. Tiesiog super!
Paslaugą atliko Žygimantas•Kirpimas ir plaukų priežiūra