Ačiū labai Linui! Puiki nuotaika, profesionalumas, ir patarimai/pastabos kaip tvarkyti naują kirpimą. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Linas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rūta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimą mano seną pataisė, meistrė maloni, viskas Ok.
Paslaugą atliko Greta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anastasia•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė dažė plaukus, kurie nedaug visai buvo nuaugę, bet atrodė jau labai graudžiai) taikė kitą dažymo techniką, ir atsiliepimą rašau jau po galvos plovimų, kad galėčiau patvirinti- taip, paslauga suteikta puiki! Ačiū, rekomenduoju!