Linas nuostabus! Visiems rekomenduoju, jei norite ne tik nuostabių plaukų, bet ir pasikrauti gera nuotaika! :)
Paslaugą atliko Linas•Moterų plaukų šaknų dažymas
Evelina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki savo srities profesionalė
Paslaugą atliko Renata•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Delina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula spalva, išpuoselėti plaukai. Negaliu atsidžiaugti rezultatu.
Labai rekomenduoju Gretą, ji atidi, maloni, įsiklausanti ir girdinti kliento norus. O svarbiausia - juos įgyvendina.
Salone atmosfera nereali...ateini ir nesinori išeiti. Jau vėl laukiu kito vizito. AČIŪ!!!
Paslaugą atliko Greta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Virginija•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už kokybiškai atliktą darbą, apsilankysiu dar kartą.