Viskas puikiai! Pakankamas spalvų pasirinkimas. Patinka, kad pataria dėl pasirinkto varianto, jei nesu tikra, padažo vieną nagą, kad matyčiau, kaip realiai ant rankos atrodys.
Paslaugą atliko Sandra•Manikiūras
Smiltė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistre!💯
Paslaugą atliko Sandra•Manikiūras
Vaida•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir kokybiskai! Labai patiko!
Paslaugą atliko Sandra•Manikiūras
Olga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
neblogai atliko manikiūrą, grįšiu
Paslaugą atliko Sandra•Manikiūras
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas manikiūras ir lakavimas.