Santariškių grožio ir terapijos namai

Santariškių g. 119-102, Vilnius, 08457
5,0
7 atsiliepimai
Santariškių g. 119-102, Vilnius, 08457
Tik ne piko laiko nuolaidos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
7 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Filter Reviews

Treatment
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Rating
Ieškoti pagal įvertinimą
Salone paprastai lankausi veido proceduroms. Labai patinka jauki salono aplinka, betarpiskas mielas savininkes bendravimas, profesionaliai atliekamos proceduros. Laima turi puikias rankas ir kosmetologo gyslele, todel visuomet jauciuosi patikimai ir komfortiskai. Malonu, kad Laima niekuomet neskuba-geriau ilgiau uztrunka, bet pilnai kokybiskai atlieka procedura, negaili patarimu del odos prieziuros, puoselejimo. Taip pat visuomet gerai nuteikia puodelis arbatos ir jaukus moteriskas pokalbis po proceduru. O kur dar “uzklasine veikla” su ivairiausiais smagiausiais renginukais moterims!!! Tai tarsi bonusas prie visu siulomu kosmetologiniu paslaugu! Dziaugiuosi, kad turiu tokia patyrusia, mylincia savo darba kosmetologe.
Alina
prieš 5 dienas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni, jauki aplinka. O grožio specialistė p. Laima teikia ne tik kokybiškas procedūras, atliekamas naudojant profesionalią kosmetiką, bet ir kiekvieną sutinka kaip ypatingą svečią-klientą, visokiariopas dėmesys kuria teigiamą atmosferą. Po apsilankymo čia visada jaučiuosi pailsėjus, palepinta, apgaubta dėmesio. Dar labai patiko, kad kiekvienam žmogui skiriama pakankamai laiko, asmeniškai man tai labai svarbu - tas jausmas, kad nereikia skubėti
Edita
prieš 8 dienas
Rodyti salono atsakymą...
Labai jaukus salonas, šviesus ir švarus. Visada pasitinkama su šypsena ir skaniais užkandžiais, kava, arbata :) salono savininkė Laima visada pasitempusi, visada su tvarkinga darbo apranga, kas, mano akimis žiūrint, yra labai profesionalu. Taip pat visada jaučiuosi rami dėl naudojamos kosmetikos kokybės, čia dirbama tik su aukščiausios kokybės produktais. Atliktomis grožio procedūromis visada esu patenkinta, todėl nuoširdžiai rekomenduoju šią vietą.
Dovilė
prieš 8 dienas
Rodyti salono atsakymą...
Jauki ir šilta aplinka! Laima, puiki, nuoširdi, supratinga, atsidavusi savo darbui kosmetologė! Visos procedūros aukščiausio lygio! :)
Asta
prieš 8 dienas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki aplinka, nuostabi kosmetologė. Ačiū.
Lina
prieš 8 dienas
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Santariškių grožio ir terapijos namai
Santariškių g. 119-102, Vilnius
08457

"Santariškių grožio ir terapijos namuose" teikiamos įvairios grožio ir sveikatos puoselėjimo paslaugos, naudojama profesionali garsių pasaulio kompanijų "Sothys", "Simone Mahler", "Algologie", "Sesderma", kokybiška ir itin veiksminga kosmetika. "Santariškių grožio ir terapijos namuose" galėsite pasilepinti ne tik veido procedūromis, bet ir įvairiais masažais, kūno įvyniojimais, liekninančiomis procedūromis.

Pirmadienis
09:0021:00
Antradienis
09:0021:00
Trečiadienis
09:0021:00
Ketvirtadienis
09:0021:00
Penktadienis
09:0021:00
Šeštadienis
11:0020:00
Sekmadienis
12:0018:00
Šiame salone naudojami produktai