Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tiko ir patiko :)
Kirpimas karstomis zirklemis 👌
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas meistrę Viktoriją lankausi jau ne pirmus metus ir nežadu nieko keisti. Labai atsakinga, kruopšti, draugiška ir rūpestinga. Malonu labkytis. Labai džiaugiuosi plaukų priežiūra ir patarimais. Reguliariai atliekame kirpimą ir procedūras, tad džiaugiuosi plaukų būkle, kokios anksčiau neturėjau. Taip pat lankausi ir dažymui bei tonavimui - puikiai atitaiko spalvą pagal mano norus! Nuoširdžiai rekomenduoju ✨
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra