Gabrielė puiki meistrė - dėmesinga, labai maloni ir profesionali.
Labai likau patenkitna.
Plaukų procedūros
Inga•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gabrielė atliko nuostabų darbą su mano plaukais. Esu labai patenkinta . Rekomenduoja!
Plaukų tonavimas moterims
Neringa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai!
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pas Natalija ir likau labai labai patenkinta! Super malonus/šiltas bendravimas, o plaukų spalva gavosi lygiai tokia, kokios ir norėjau!Ačiū Jums! ☺️
Plaukų dažymas
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Viktorija! Likau labai patenkinta savo plaukais po apsilankymo :) tikrai dar ne kartą lankysiuosi !
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra