Meistrė atliko darbą puikiai - likau patenkinta, kartosiu!
Plaukų procedūros
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabrielė - puiki savo srities meistrė! Labai maloni, profesionali, pripasakojo daug apie plaukų priežiūrą. Lankiausi pirmą kartą, tačiau nenusivyliau ir būtinai sugrįšiu vėl.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pati pati nerealiausia meistre. Taip ir nesupratau, kur prabego visas laikas. Iprastai plauku dazymas man budavo kancia, bet si karta - vaaaau! Pasnekesiai visomis temomis, daug juoko, daug pozityvo ir tobulas rezultatas. Pagaliau radau toki meistra, kokio ieskojau! 🥹💙
Plaukų dažymas
Aistė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Savo srities profesionalas, didžiausios rekomendacijos!