Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabrielė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Gabrielė- nuostabi! Didžiausios rekomendacijos.
Atlikinėjo Air-touch dažymą, viskas puikiai, kokybiškos priemonės, profesionalus darbas, maloni atmosfera ir bendravimas!
Nekantrauju vėl susitikti ir tęsti šia naują draugystę!
Plaukų dažymas
Emilija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ходила к Дарье на стрижку - замечательный мастер! Очень приятная девушка, которая отлично знает свое дело
Paslaugą atliko Darya•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą lankiausi pas Viktoriją, labai maloni, turinti daug žnių apie plaukus ir jų priežiūrą specialistė, dėmesinga! Ačiū ne tik už puikiai atliktą paslaugą, bet ir gerą laiką! :))
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra