Nuostabi meistrė, puikiai parenka kas tinkamiausia plaukams, kruopštus dažymas, geras papildomos procedūros parinkimas bei gražus išfenavimas. Ačiū!
Plaukų dažymas
Gabrielė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus meistras🥰🥰🥰
Plaukų dažymas
Estela•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė Gabrielė - ne tik apkirpo, bet ir labai nuoširdžiai, kantriai ir išsamiai paaiškino apie plaukų priežiūrą. Jaučiuosi atsinaujinusi ir motyvuota suteikti savo plaukams geresnę kasdienę rutiną.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Elena•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki spalva
Plaukų dažymas
Jolanta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, draugiška meistrė, dėmesinga detalėms, puikiai atliko darbą, rekomenduoju.