Pas meistre Viktorija dariausi plaukų tonavimo ir kirpimo karštomis žirklėmis procedūras. Meistrė labai gerai išmano savo darbą,puikiai komunikuoja,duoda patarimų. Tikrai rekomenduoju,jei ieškote naujos plaukų fėjos!
Grįšiu dar. 😉🥰
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų tonavimas moterims
Violeta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko Gabrieles atliktas kirpimas 👌🤍
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi ne pirmą kartą. Viskas tobula👍
Plaukų dažymas
Oksana•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada gera sugrįžti pas Dariją, kruopšti meistrė.
Paslaugą atliko Darya•Kirpimas ir plaukų priežiūra