Ilgą laiką ieškojau kokybiškai ir kruopščiai atliekančios manikiūrą meistrės ir štai ji - Evelina. :) Nuostabus darbas, lūkesčiai išpildyti su kaupu. Ačiū už ryškius atostoginius nagučius!
Virginija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabesnės nagų meistrės ir su žiburiu nerasi!
Aistė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai greitai ir be priekaištų atliktas manikiūras ir lakavimas gelio laku (meistrė Evelina):)
Lina•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta puiki meistrė ir pašnekovė ❤️
Greta•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai dėkoju Ievai,maloni, dėmesinga. Aš patenkinta. ☺️