Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
845 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ilgą laiką ieškojau kokybiškai ir kruopščiai atliekančios manikiūrą meistrės ir štai ji - Evelina. :) Nuostabus darbas, lūkesčiai išpildyti su kaupu. Ačiū už ryškius atostoginius nagučius!
Nuostabesnės nagų meistrės ir su žiburiu nerasi!
Labai greitai ir be priekaištų atliktas manikiūras ir lakavimas gelio laku (meistrė Evelina):)
Greta puiki meistrė ir pašnekovė ❤️
Labai dėkoju Ievai,maloni, dėmesinga. Aš patenkinta. ☺️
Rodyti salono atsakymą...