kaip kaime pasijaučiau.. kirpėjos įvairiom tarmėm aplink rėkavo. pati manikiūrininkė- miela mergaitė iš provincijos, mandagi, dirba gerai :) ar grįžčiau - nemanau.. aplinka vargina - turgelis
Kristina•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariau Blakstienų priauginima pas Simona, labai greitai ir kokybiskai padaryta
Anna•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas, profesionali meistrė
Jolita•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistre Migle
Erika•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rezultatas labai patiko, gražiai sutvarkė antakių formą, mergina labai maloni ir draugiška.