Labai kruopščiai, gražiai, tvarkingai atliktas darbas. Nuoširdi rekomendacija.
Inga•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
😘😘😘
Renata•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruošti, maloni ir dėmėsinga.Džiaugiuosi atradus.;)
Aurelija•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Sofijai už nepaprastai kokybiškai ir kruopščiai atliktą manikiūrą! Specialistė, kurios darbai ilgai džiugina akį ir puošia rankas! Pas Sofiją norisi sugrįžti ir dėl kaskart lūkesčius viršijančio rezultato, negailimų patarimų, bet ir dėl jos pačios - nepaprastai šiltos ir dėmesingos kiekvienam atėjusiam klientui. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos! <3