Labai patiko, maloni atmosfera bei žmonės. Nagai gražesni dar nebuvo🥳 labai ačiū🥰
Paulina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip ir visada viskas super
Julija•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas pedikiūras, esu labai patenkinta. :)
Dovilė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūras atliktas labai profesionaliai ir kokybiškai, puikiausiai laikosi. Salonas jaukus, o Julija labai miela, tad ir procedūros laikas bendraujant neprailgo. :)