teko lankytis pas sia “meistre” salone, taciau daryto laminavimo pasekmes yra labai liudnos. nudegintos visos blakstienos. sugadintos taip pat ir apatines blakstienos.
Marija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Koloristė davė puikių patarimų. Labai malonus aptarnavimas.