Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
845 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Šis salonas labai geras. Labai draugiškas personalas. Siūlau šį salona.
Airinė nuoširdžiai sakau, mano akimis, viena profesionaliausių kirpėjų,pas kurią esu lankiusis. Visada darbas atliekamas idealiai,visada pasitinka su šypsena ir išlydi su šilkiniais plaukais.
Greta puiki manikiūro meistrė! Žmogus kuri myli savo darbą bei klientes. Visada išeinu su šypsena ir pasikrovus geros energijos! Meistrė pas kurią labai malonu sugrižti! Tik dižiausios rekomendacijos! ❤️
Super :)
Tobula pedikiūro mergaitė, kuri priaugina ir kojų nagučius! Erika atridamas, kurios dėka galiu nešiot atvirą avalynę, ko per tiek metų nebuvo, nes turėjau pirštus slėpt 🥴 Ačiū! Tiesa, su Erika susietos mes jau 4 metus, tad tai ne pirminis rezultato įspūdis, tik šiam salone buvau pirmą kart 😊
Rodyti salono atsakymą...
89
1
89
90
91
127
91