Šis salonas labai geras. Labai draugiškas personalas. Siūlau šį salona.
Erika•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Airinė nuoširdžiai sakau, mano akimis, viena profesionaliausių kirpėjų,pas kurią esu lankiusis. Visada darbas atliekamas idealiai,visada pasitinka su šypsena ir išlydi su šilkiniais plaukais.
Paslaugą atliko Airinė
Simona•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta puiki manikiūro meistrė! Žmogus kuri myli savo darbą bei klientes. Visada išeinu su šypsena ir pasikrovus geros energijos! Meistrė pas kurią labai malonu sugrižti! Tik dižiausios rekomendacijos! ❤️
Greta•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super :)
Vaida•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula pedikiūro mergaitė, kuri priaugina ir kojų nagučius! Erika atridamas, kurios dėka galiu nešiot atvirą avalynę, ko per tiek metų nebuvo, nes turėjau pirštus slėpt 🥴 Ačiū! Tiesa, su Erika susietos mes jau 4 metus, tad tai ne pirminis rezultato įspūdis, tik šiam salone buvau pirmą kart 😊