Šeduikytė Makeup

Gedimino g. 47, 5 kabinetas, Kaunas, 44242
Atidaryta Rytoj: 10:00 - 16:00

Paslaugos atitinkančios tavo paiešką

Neradai ko ieškojai?

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
154 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Esu be galo dėkinga Ugnei! ❤️ Nuostabi profesionalė, kuri ne tik išklausė mano norus, bet ir puikiai pajuto, kas man tinka bei patinka. Makiažas pranoko lūkesčius – jaučiausi puikiai ir sulaukiau daugybės komplimentų. Ugnė taip pat labai šilta, pozityvi ir charizmatiška asmenybė. Labai džiaugiuosi draugės rekomendacija – tikrai sugrįšiu ir nuoširdžiai rekomenduosiu kitiems! ❤️ 100 proc.!!
Esu labai patenkinta atliktu darbu! Visos šventės metu makiažas išliko nepriekaištingas bei galėjau jaustis savimi. Veidas atrodė lengvai ir gaiviai, nebuvo per daug apkrautas, o parinktos spalvos puikiai tiko prie mano bruožų ir įvaizdžio. Ugnė išgirdo mano norus ir juos gražiai perteikė galutiniame rezultate. Ačiū už tokį nuostabų darbą! 🤍
Labai likau patenkinta šukuosena! 🤍 Ugnė puikiai atsižvelgė į mano norus, o visa procedūra vyko malonioje ir jaukioje atmosferoje. Buvo atliktas lengvas blowout tipo garbanojimas – plaukai atrodė natūraliai, nebuvo apsunkinti produktais, tačiau šukuosena išsilaikė visą dieną, o kitą dieną dar buvo gražiai matomos garbanos. Esu labai patenkinta rezultatu ir drąsiai rekomenduoju Ugnę! ✨
Labai maloni, profesionali ir atsižvelgianti į klientę meistrė
Antakiai kaip visuomet nuostabūs, ačiū🩷🩷
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Meniška ir kruopšti. Mano stiprioji savybė- įsigilinti į kliento norus!

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ugnė

Išmanantis darbą5
Profesionalus5

Apie saloną

Šeduikytė Makeup
44242 Gedimino g. 47, 5 kabinetas, Kaunas

Pabaigusi Anglijos meno universiteto mados koledžą, kuriame mokiausi makiažo ir šukuosenų meno, grįžau į Lietuvą ir pradėjau gražinti žmones muzikiniams klipams, įvairiausioms šventėms, fotosesijoms. Nesenai pradėjau pildyti žinių bagažą antakių tvarkymu, man tai labai patinka. Labai myliu tai, ką darau ir tai matosi ant mano klientų.

Komanda

Salone dirba nedidelė, bet atsidavusi komanda, kurios nariai nuoširdžiai rūpinasi savo klientais. Jie yra pasiryžę užtikrinti, kad kiekvienas lankytojas paliktų saloną patenkintas ir jaustųsi ypatingas.

Kas mums patinka apie vietą

  • Atmosfera: jauki, draugiška
  • Specializacija : estetinės paslaugos.
  • Naudojamų prekių ženklų : Mac, Bobi Brown, Estee Lauder, Armani beauty.
PirmPirmadienis
15:0018:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Šiame salone naudojami produktai

  • Bobbi Brown
  • Estée Lauder
  • MAC

Salono apdovanojimai

Top Rated 2024

Grožio salonai netoliese