Nezinau kodel tiek geru atsiliepimu. Dariausi progini makijaza + sukuosena; 1.Isryskino akis, bet blakstienu klijuoti nepasiruosusi. Man nebuvo net pasirinkimo “su” ir “be” registruojantis. Tusu irgi prastai - isejusi daziausi.
2. Nepaformuoja antakiu
3. Vietoje smelines seseliu spalvos + zalia, gavau misraine su ruzava. Zalia per pirma pusvalandi aptepliojo.
4. Makijazo pagrindas tik vidutiniskai maskuojantis, jei yra raudonis tai greit matysite.
5. Negalimas apmokejimas pavedimu - tik grynais
Paslaugą atliko Rūta•Makiažas
Sandra•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Geras kirpimas, vaikas patenkintas
Paslaugą atliko Greta•Vaikų kirpimas
Ingrida•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai parinkta spalva ir atliktas plaukų dažymas.
Paslaugą atliko Rūta•Moterų visų plaukų dažymas
Egle•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai dėkoju Rūtai už profesionalią konsultaciją dėl kirpimo ir dažymo, puikiai atliktus dažymą ir kirpimą bei patarimus kaip prižiūrėti plaukus ✨
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas
Emilija•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikai, Rūta labai maloni ir profesionali, idealiai pataikė su spalva ir galiukus patrumpino nei per daug, nei per mažai 🤍 ačiū