Nežiūrint į tai, kad vaikas, kuriam metukai ir porą mėnesių, visą laiką verkia, muistosi, juda, kirpėja Olga profesionaliai, užtikrintai ir puikiai atlieką savo darbą. Lankomės kas mėnesį, jau pusę metų, esame labai patenkinti.Viskas trūnka iki 15min
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Agneška•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikai išeina po kirpimo gražūs ir laimingi :)
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Irma•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni ir profesionali kirpėja Vilma. Dvi merginas apkirpo būtent taip, kaip jos norėjo.