Toks vaizdas, kad kirpėja bijo kirpti mažus vaikus, jei tik truputį krust, viskas nebekerpa, vaikas nukirptas kreivai, tikriausiai teks eiti dar kartą, kad nukirptų tvarkingai. Sumoki tokius pinigus už kirpimą ir dar turi eiti kažkur papildomai mokėti, kad ištaisytų klaidas.
Vaikų kirpimas
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko. Ačiū.
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Marina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankomės trečią kartą, kerpam dar metukų neturintį sūnėlį. Patinka.
Vaikų kirpimas
Agneška•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Olga labai greitai ir kokybiškai atlieka vaiko kirpimą👌🏼
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Simona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimu esu labai patenkinta, ačiū labai 🥰
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra