Kirpykla kaip kirpykla tik, kad yra mašinos vaikam sėdėti ir po visko vaikas suka loterijos ratą ir gauna prizą. Šiaip tikėjausi, kad kirpėja bus tokia labiau vaiku “užsiimanti”, bet ji tiesiog atliko savo darbą ir tiek. Viskas normaliai, jei neturi lūkesčių.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Simona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikas liko patenkintas ir sakė,kad norės vėl eiti kirptis į šią kirpyklą:) puiki patirtis, dar planuojame sugrįžti:)
Vaikų kirpimas
Ramunė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai getai, ačiū labai meistrei Vilmai
Vaikų kirpimas
Alina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko, buvome pirmą kartą, paliko gerą įspūdį, kirpeja Olga. Apsilankisime dar kartą 👌 ačiū
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Vitalij•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai greitai ir profesionaliai atliktas darbas! Dėkojame už puikią nuotaiką ir grožį! :)